x
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.

Flanşlı Sirkülasyon Pompaları

Kazan ya da kombi gibi ısınma sistemlerinin, suyu ısıtması ve devir daim yapması amacı ile kullanılan sirkülasyon pompaları, kendi aralarında kullanım amacına bağlı olarak çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Dişli ya da flanşlı sirkülasyon pompalarıise bu çeşitler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Flanşlı hava akımlı pompalar, devir daim işlemleri sırasında kazandan boruya geçen suyun soğumasını engellemek amacı ile kullanılmaktadır. İş yeri, bina, okul, site, hastane, sanayi ve hastane gibi ısınma ihtiyacı duyulan neredeyse tüm alanlarda kullanılan flanşlı pompalar, sızdırmazlık açısından en gelişmiş özelliğe sahip olması sayesinde tercih edilmektedir.

Flanş tesisat, makinenin sızdırmaz bir şekilde birleştirilmesini sağlamak amacı ile kullanılan standart bir ekipmandır. Vana, pompa, valf ve filtre gibi cihazlarda sıklıkla kullanılmakta olan flanşlar, sirkülasyon pompalarında sızdırmayı önlemek ve cihazların verimli çalışmasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Motor sistemi bakımından da kendi içinde gruplara ayrılmakta olan flanşlı sirkülasyon pompaları seçilirken, uygulama alanı dikkatlice incelenmeli ve sisteme en uygun sirkülasyon pompası seçilerek, mükemmel şekilde verim alınmalıdır.

Isınma, güneş enerjisi, soğutma ve ısı pompası gibi çeşitli sistemler ile entegreli çalışabilen flanşlı pompaları, kullanıcılarına işçilik maliyetlerinin azalması, kolay montaj ve hızlı kurulum, tesisat malzemeleri bakımından maddi tasarruf ve daha az montaj alanı ihtiyacı gibi sayısız fayda sağlamaktadır. Sizlerde yaşam alanlarınızda ısıtma ya da soğutma sistemlerinden en yüksek verimi almak ve birçok açıdan avantaj sağlamak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü pompaları sitemizden satın alabilirsiniz.

Flanşlı Pompa Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Okul, ev, yüksek katlı binalar, iş yerleri, klinikler ve hastaneler gibi birçok alanda kullanılan flanşlı sirkülasyon pompaları, ısıtma hattının sahip olduğu borulardan geçmekte olan sıcak suların soğumadan devir daim yapmalarını sağlayan ve verimli bir ısınma için oldukça gerekli olan bir araçtır. Kurulumu oldukça kolay bir şekilde tamamlanan ve kullanıldığı alanda çeşitli birçok kazanımlar elde edilmesini sağlayan flanşlı pompaları, güneş enerjisi sistemleri, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri ve ısı pompalarında güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Flanşlı pompalarının sizlere sağladığı faydalar aşağıdaki gibidir:

  1. Sirkülasyon pompaları, sistem içinde her durumda sıcak su bulunmasını sağlaması sayesinde, su israfının önlenmesini sağlamaktadır.
  2. Aşırı kentleşme ile birlikte daha sık ihtiyaç duyulan ve kullanımı yaygınlaşan flanşlı sirkülasyon pompaları, belli zaman dilimleri arasında belirli sıcaklıklardaki ısıya ulaşmak amacı ile kullanılabilir olması sayesinde kişilerin enerji tasarrufu yapabilmesine olanak sunmaktadır.
  3. Flanşlı pompaları, diğer pompalara nazaran daha sessiz ve gürültüsüz bir şekilde çalışmaktadır.
  4. Akıllı elektronik güvenlik sistemlerine sahip olan flanşlı pompaları, kullanım alanında sorunsuz ve tam güvenlikli bir şekilde çalışma göstermektedir.
  5. Değişken basınç, sabit basınç ve sabit devir özelliklerine sahip olan flanşlı pompaları 110 dereceye kadar sorunsuz bir şekilde çalışma göstermektedir.
  6. Sistem azalan tesisat işleri sayesinde hızlı bir şekilde kurulmakta ve maliyet unsurlarının azalmasını sağlamaktadır.

Sirkülasyon Pompası Nerelerde Kullanılır?

Özellikle ticari bina ve konutlarda bulunan ısıtma ve soğutma sistemlerine entegreli şekilde flanşlı sirkülasyon pompaları kullanılmaktadır. Ticari bina ve konutlar için en doğru sirkülasyon pompası seçimlerinden biri olan bu ürün sistem üzerindeki tüm ihtiyaçları elektronik olarak kontrol etmekte, gürültü seviyesinin azalmasını sağlamakta, yüksek oranda güvenlik sağlamakta ve enerji tasarrufu yapması sayesinde enerji maliyetinin ciddi oranda azalmasını sağlamaktadır. Kullanıldığı alanda yüksek verimlilik ve güvenlik vaat eden flanşlı sirkülasyon pompaları, basınç yüksek güç ve su kaçağı koruması özelliklerine sahiptir.

Flanşlı Sirkülasyon Pompası Fiyatları

Sirkülasyon pompaları, bina içinde yer alan kazan, kombi ve boyler gibi merkezi ısıtma ya da soğutma sistemlerinin sağlıklı bir şekilde devir daim yapmasını sağlamak adına kullanılan sistemlerin başında yer almaktadır. Güvenli ve kullanışlı bir sistem olan flanşlı pompaları, kentleşmenin artması ve ısınma sistemlerinin çok daha fazla önem kazanması sayesine popülerlik kazanmaya başlamıştır. Flanşlı pompası fiyatları belirlenirken baz alınan temel kriterler bulunmaktadır ve ürünün temin edileceği firma bunların arasında ilk sırada yer almaktadır. Birçok sistemle entegreli şekilde çalışan ve sızdırmazlık konusunda büyük korunaklılık sağlayan flanşlı sirkülasyon pompaları fiyatlarını kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçilik gibi çeşitli unsurlarda etkilemektedir. Sizlerde en kaliteli ve son teknolojiye sahip sirkülasyon pompalarını uygun fiyata Pompa Marketim’ den satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.