x
%15
Sumak

Sumak SSP 50/10 INV 220V Hmax mss 11 Qmax m3/h 26 Frekans Kontrollü Sirkülasyon Pompası

Ürün Kodu : PMA000000SSP5010INV1
Yorum Ekle
38.104,50 TL
32.522,33 TL
KDV Dahil
Havale ile
:
31.871,89 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SUMAK SSP50/10 INV FREKANS KONTROLLÜ SİRKÜLASYON POMPASI

  Sirkülasyon pompası, ısıtma ve soğutma sistemlerinde dolaşan sıcak ve soğuk suyun ilerlemesini sağlayan ve kapalı bir çevrimde devir-daim yapmasını sağlayan cihazlara verilen isimdir. Sirkülasyon pompaları, tesisattaki suyun devir daimini sağlamakla görevlidir. Bununla beraber sirkülasyon pompaları sayesinde ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda tesisatların içerisinde sıcak su birikmez. Bu durum hem enerji hem de kaynaktan tasarrufu sağlar. Ayrıca bu sayede sıcak su ihtiyacı olduğu durumlarda tesisat içerisinde sıcak su bulunmuş olur. PN6/PN10 oval bağlantı delik eksenli, flanşlara uyumlu Sumak SSP50/10 INV Frekans Kontrollü Sirkülasyon Pompası modelinin kurulumu kolaydır ve yüksek verimde çalışmaktadır.

  Motor Özellikleri

  • TİP: SSP-50 / 10 INV
  • KW: 40 - 500
  • V: 220
  • Hz: 50
  • A: 2.3
  • d/d: 1500 - 4600

  Pompa Özellikleri

  • H max mss: 11
  • Q max m3/h: 26
  • Giriş-Çıkış: DN50 – PN6/10
  • W: 165
  • L: 280
  • H: 404
  • KG: 19.5 - 19

  Sumak SSP50/10 INV 220V Hmax Mss 11 Qmax M³/H 26 Frekans Kontrollü Sirkülasyon Pompası Kullanım Alanları

  Genel olarak hastane, okul, bina ve benzeri yerlerde merkezi sistemlerin ısıtma ve soğutma işlemlerinde hem sıcak hem de soğuk su sirkülasyonunu yapmak için bu tarz pompaları tercih edilirler. Ayrıca pompanın maksimum sıvı basma sıcaklığı -10 ila +110 derece arasındadır.

  Sirkülasyon Pompası Seçimi Neden Önemlidir?

  Sirkülasyon pompası seçimi son derece önemlidir. Sirkülasyon pompaları için ısıtma sistemlerinin kalbi ifadesini kullansak yanlış olmaz. Tıpkı insan kalbinin kanı bütün vücuda pompaladığı gibi sirkülasyon pompaları da sıcak suyu bütün tesisata iletirler. Eğer sisteminize uygun bir pompa seçimi gerçekleştirmezseniz bu hem kaynağınızın hem paranızın hem de zamanınızın boş harcanmasına neden olacaktır. Bu nedenle sistemleriniz için en uygun sirkülasyon pompasını seçmeniz hem verimlilik hem de tasarruf açısından size kazanç sağlayacaktır. Endişelenmenize hiç gerek yok. Sisteminize en uygun ve doğru sirkülasyon pompasını tercih etmeniz için #PompaMarketim daima yanınızda!

  Sumak SSP50/10 INV Frekans Kontrollü Sirkülasyon Pompası ve web sitemizde yer alan diğer tüm pompalarda kullanmak üzere ihtiyacınız olabilecek manometre modelleri, termometre modelleri, su seviye flatörü modeleri, basınç şalteri modelleri, basınç düşürücüler, emniyet ventilleri, boru ve hortum modelleri gibi malzemelere tesisat malzemelerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  DOĞRU VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞİN ADRESİ #PompaMarketim

  Sektördeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle doğru ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. pompamarketim.com web sitemizden satın aldığınız bütün ürünlerimiz Pompa Marketim güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin her biri üretici firmaları garantisi altındadır. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz Garanti ve Ürün İade Koşulları ifadelerinin üzerlerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

  Web sitemizden hafta içi saat 15:00’a kadar yapacağınız aynı gün kargo ibareli ürün alışverişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Ancak özel üretim ürünlerin teslim süreleri farklılık göstermektedir. Bayram ve resmî tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Daha fazla bilgiye Teslimat Koşulları ifadesinin üzerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

  SUMAK POMPA

  Sumak Pompa, 1992 yılında su pompaları imalatı yapmak üzere kurulmuş, günümüzde birçok başarıya imza atmış, yerli pompa pazarında ilk 3 firma arasında yer alma vizyonuyla yoluna devam eden %100 Türk sermayeli bir şirkettir.

  Şirket günümüzde 21.500 m2 kapalı alanında ana ürün grupları su pompaları olmak üzere dalgıç pompaları, keson kuyu pompaları, sintine pompası, hidroforlar, yangın pompaları, havuz pompaları, jet pompalar, klapeli pompalar, mazot ve yağ aktarma pompaları, motopomlar, preferikal pompalar, santrifüj pompalar, sıcak su pompaları, dikey ve yatay kademeli pompalar, sirkülayon pompaları (flaşlı sirkülasyon pompaları) ve akuple olarak elektrik motorlarıyla elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini göstermektedir.

  Sumak Pompa, ürettiği ürünlerini uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun şekilde TSE-TSEK-CE kalite belgeleriyle belgelendirmiştir. Bugün tamamı Sumak Pompa güvencesi altında olan ürünler, yerli pazarda 880 adet satış noktası ve 175 adet yetkili servis ağıyla müşterilerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

  Ürün Özellikleri
  Hp
  :
  0,75 Hp
  Volt
  :
  220 Volt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.