x
Teslimat Koşulları

Kredi Kartı ile Verilen Online Siparişlerde Teslimat

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişleriniz banka onayınız bize ulaştıktan sonra, hazırlanma sürecine girer. Hafta içi 14:00’dan önce verilen hızlı kargo ibareli siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.14:00’dan sonra verilen siparişler, bir sonraki güne aktarılacaktır. Ürün üzerinde hızlı kargo olarak belirtilmeyen ürünlerin kargo teslim süresi 7 iş günüdür.

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, Pompamarketim.com 'un banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir. Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen hızlı kargo ibareli ürünlerden olan siparişiniz (Ödeme gelmesi şartıyla) aynı gün anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde hızlı kargo ibareli ürünlerden olan siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresin pompamarketim depolarına uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, Kargo Şirketinin şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

 

Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu?

www.pompamarketim.com ‘da hafta içi saat 14:00'a kadar yapacağınız hızlı kargo ibareli ürün alışverişleri, aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir.Ancak özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.Web Sayfamızda bulunan kredi kartı satış fiyatı 10.000 TL üzeri olan ürünler özel üretim üründür.Bu tür ürünlerin teslimat süreleri 20 iş gününe kadar sürebilmektedir deyaylı bilgiyi whatsapp destek hattımızdan alabilirsiniz.Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.www.pompamarketim.com online alışveriş sitesidir.Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Böyle bir durumda, ödemesini online olarak yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 (Üç) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.Toplam sipariş bedeli 500 TL üzeri olan siparişlerinizin kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaktadır ancak 40 kg üzerindeki siparişler özel kargo sınıfına girmekte olup ücreti alıcıya yansıtılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.