x
Domak

Domak 1205-6 1,5hp 220 Volt 80 LT Tanklı Tek Pompalı Panolu Paket Hidrofor

Ürün Kodu : Domak2056PKT
Yorum Ekle
34.017,90 TL
KDV Dahil
Havale ile
:
33.337,55 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Domak 1205-6 1.5Hp 220 Volt Tekli Hidrofor

  Su basıncının yetersiz geldiği yerlerde suyun basınçlandırılması için kullanılan otomatik pompalara hidroforlar denir. Hidroforları ister tek başına isterseniz de su depolarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Genel olarak ev, bina, villa, site vb. alanlarda şebeke suyunun basınçlandırılması ya da depodan alınan suyun şebekeye basınçlı bir şekilde gönderilmesi için kullanılırlar. Hidroforlar su tüketiminin başladığı zaman otomatik devreye girer ve su tüketiminin sonlandığında otomatik olarak dururlar.

  TAVSİYELER:

  Hidroforlarda genleşme taknının avantajı az miktarda su kullanımı olduğu durumlarda hidroforu devreye sokmadan tanktaki suyun harcanması ve buradaki suyun bitmesi durumunda hidroforun devreye girmesidir. Böylece hidrofor her kullanımda çalıştırılıp durdurulmayacaktır. Böylece dur kalk yapmayan pompa daha uzun ömürlü olacaktır. Bu nedenle hidroforunuzun genleşme tankı ne kadar büyükse o kadar miktardaki yoğun kullanımlarda hidroforunuz yorulmayacaktır. Ayrıca hidroforlarınızın genleşme tanklarının ön gaz basıncını 6 ayda bir kontrol ederek eksilen gaz miktarını tamamlayınız. Böylece hidroforların ömrünü uzatabilirsiniz.

  DİKKAT:

  Eğer hidroforunuz suyu bir su deposundan alacak ise depoda su bitme ihtimaline karşı su seviye flatörü kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece depodaki suyun bitme ihtimalinde hidroforun çalışmasını durdurarak motorunun arızalanmasını engelleyecektir. Su seviye flatörü çeşitlerimize göz atmak için tıklayabilirsiniz.

  Domak 1205-6 1.5Hp 220 Volt Hidrofor Kullanım Alanları

  Hidroforlar; müstakil evler, villalar ve bahçeler gibi küçük alanlarda kullanıldığı gibi apartman, okul, hastane, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi büyük yapılarda da kullanılmaktadır. Kullanım amaçlarına göre kullanma suyu, yangın söndürme suyu, sulama suyu, proses suyu hidroforları olmak üzere dört farklı kategoride hidroforlar bulunmaktadır. Bunla birlikte arzu edilen basınç ve debiyi sürekli aynı oranda tutabilmek ve konforlu su kullanımı için tercih edilebilirler. Hidroforunuzun uzun ömürlü olabilmesi ve sorunsuz kaliteli su verebilmesi için kullanılacak alanlarda basınç ve debi hesabını iyi yapmak gereklidir.

  Domak 1205-6 1.5Hp 220 Volt Tekli Hidrofor Özellikleri

  • KW: 1.1
  • HP: 1.5hp
  • Volt: 220
  • Çalışma Basıncı: 4-6 Bar
  • Tank Hacmi: 100 lt
  • Maksimum Tonaj: 8 Ton
  • Kat Sayısı: 9
  • Daire Sayısı: 16-25
  • Çıkış: 1.1/4”
  • 2 yıl garanti
  • %100 yerli ürün
  • Hidrofor ses seviyesi 84 db

  Domak 1205-6 1.5Hp 220 Volt Tekli Hidrofor ve web sitemizde yer alan diğer tüm pompalarda kullanmak üzere ihtiyacınız olabilecek manometre modelleri, termometre modelleri, su seviye flatörü modelleri, basınç şalteri modelleri, basınç düşürücüler, emniyet ventilleri, boru ve hortum modelleri gibi malzemelere tesisat malzemelerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  DOĞRU VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞİN ADRESİ #PompaMarketim

  Sektördeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle doğru ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. pompamarketim.com web sitemizdeki dalgıç pompalar, keson kuyu pompalar, sintine pompalar, hidroforlar, yangın pompalar, havuz pompalar, jet pompalar, klapeli pompalar, mazot ve yağ aktarma pompalar, motopomlar, preferikal pompalar, santrifüj pompalar, sıcak su pompalar, dikey kademeli pompalar, yatay kademeli pompalar ve sirkülasyon pompalardan satın aldığınız ürünlerimizin her biri Pompa Marketim güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin her biri üretici firmaları garantisi altındadır. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz Garanti ve Ürün İade Koşulları ifadelerinin üzerlerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz. Web sitemizden hafta içi saat 15:00’a kadar yapacağınız aynı gün kargo ibareli ürün alışverişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Ancak özel üretim ürünlerin teslim süreleri farklılık göstermektedir. Bayram ve resmî tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Daha fazla bilgiye Teslimat Koşulları ifadesinin üzerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

  DOMAK POMPA

  Dünya pompacılığındaki gelişmeleri, yeni teknolojileri ve imalat sistemlerini kendi özgü kalite anlayışıyla birleştirerek üretim yolculuğunu sürdüren DOMAK Pompa, 1962 yılında kurulmuş ve Samsun Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında döküm işlemleri dahil olmak üzere bütün üretim safhalarını tek bir çatı altında gerçekleştirerek su pompası üretiminde devam etmektedir. DOMAK Pompa 500 çeşidi aşkın pompa ve hidrofor üretimiyle sektördeki yerini, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla tutarlı satış politikasıyla emin adımlarla ticari yürüyüşünü sürdürmektedir.

 • T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.