x
%22
Sumak

Sumak 4SD318 1.5 Hp 18 Kademe Tek Dalgıç Pompa

Ürün Kodu : PMA000000SMK4SD3181
Yorum Ekle
7.920,15 TL
6.145,34 TL
KDV Dahil
Havale ile
:
6.022,44 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SUMAK 4SD 318 TEK DALGIÇ POMPA

  Dalgıç pompalar; temiz su, yağmur suyu ve kirli suyu pompalamak için kullanılmaktadır. Drenaj dalgıç pompalar ise temiz, az kirli sularda yağmur nedeniyle ya da farklı nedenlerle biriken suları aktarmak veya tahliye etmek için kullanılan pompalardır.

  Sumak 4SD 318 Tek Dalgıç Pompa Kullanım Alanları

  Bu tür pompalar genel olarak maden ocakları, kanal ve çukurlardaki bulanık sular, kanalizasyon arıtma tesisleri, su kuyusu ve derin kuyu sondajı, açık deniz sondaj kuleleri, suni asansörler ve sulama sistemlerinde kullanılmaktadır.

  Sumak 4SD 318 Tek Dalgıç Pompa Özellikleri

  • HP: 1.5
  • Giriş/Çıkış: 1 1/4”
  • Kademe Sayısı: 18
  • Maksimum Sıvı Basma Sıcaklığı: 30 Derece

  *** Susuz çalışmaya karşı seviye flatörü ile panosuyla beraber ayrıca verilmektedir.

  Sumak 4SD 318 Tek Dalgıç Pompa ve web sitemizde yer alan diğer tüm pompalarda kullanmak üzere ihtiyacınız olabilecek manometre modelleri, termometre modelleri, su seviye flatörü modelleri, basınç şalteri modelleri, basınç düşürücüler, emniyet ventilleri, boru ve hortum modelleri gibi malzemelere tesisat malzemelerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  DOĞRU VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞİN ADRESİ #PompaMarketim

  Sektördeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle doğru ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. pompamarketim.com web sitemizden satın aldığınız bütün ürünlerimiz Pompa Marketim güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin her biri üretici firmaları garantisi altındadır. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz Garanti ve Ürün İade Koşulları ifadelerinin üzerlerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz. Web sitemizden hafta içi saat 15:00’a kadar yapacağınız aynı gün kargo ibareli ürün alışverişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Ancak özel üretim ürünlerin teslim süreleri farklılık göstermektedir. Bayram ve resmî tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Daha fazla bilgiye Teslimat Koşulları ifadesinin üzerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

  SUMAK POMPA

  Sumak Pompa, 1992 yılında su pompaları imalatı yapmak üzere kurulmuş, günümüzde birçok başarıya imza atmış, yerli pompa pazarında ilk 3 firma arasında yer alma vizyonuyla yoluna devam eden %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Şirket günümüzde 21.500 m2 kapalı alanında ana ürün grupları su pompaları olmak üzere dalgıç pompaları, keson kuyu pompaları, sintine pompası, hidroforlar, yangın pompaları, havuz pompaları, jet pompalar, klapeli pompalar, mazot ve yağ aktarma pompaları, motopomlar, preferikal pompalar, santrifüj pompalar, sıcak su pompaları, dikey ve yatay kademeli pompalar, sirkülasyon pompaları ve akuple olarak elektrik motorlarıyla elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini göstermektedir. Sumak Pompa, ürettiği ürünlerini uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun şekilde TSE-TSEK-CE kalite belgeleriyle belgelendirmiştir. Bugün tamamı Sumak Pompa güvencesi altında olan ürünler, yerli pazarda 880 adet satış noktası ve 175 adet yetkili servis ağıyla müşterilerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

  Ürün Özellikleri
  Volt
  :
  220 Volt,380 Volt
  Hp
  :
  1,5 Hp
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.