x
%15
Sumak

Sumak SHT6 A 180/10 Düşey Milli Kademeli Hidrofor 8 KAT 16 DAİRE

Ürün Kodu : PMKSHT6A18010
Yorum Ekle
22.264,20 TL
19.002,58 TL
KDV Dahil
Havale ile
:
18.622,53 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SUMAK SHT6 A 180/10 1.8HP 380 VOLT DÜŞEY KADEMELİ HİDROFOR

  Su basıncının yetersiz geldiği yerlerde suyun basınçlandırılması için kullanılan otomatik pompalara hidroforlar denir. Hidroforları ister tek başına isterseniz de su depolarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Genel olarak ev, bina, villa, site vb. alanlarda şebeke suyunun basınçlandırılması ya da depodan alınan suyun şebekeye basınçlı bir şekilde gönderilmesi için kullanılırlar. Hidroforlar su tüketiminin başladığı zaman otomatik devreye girer ve su tüketiminin sonlandığında otomatik olarak dururlar.

  TAVSİYELER:

  Hidroforlarda genleşme taknının avantajı az miktarda su kullanımı olduğu durumlarda hidroforu devreye sokmadan tanktaki suyun harcanması ve buradaki suyun bitmesi durumunda hidroforun devreye girmesidir. Böylece hidrofor her kullanımda çalıştırılıp durdurulmayacaktır. Böylece dur kalk yapmayan pompa daha uzun ömürlü olacaktır. Bu nedenle hidroforunuzun genleşme tankı ne kadar büyükse o kadar miktardaki yoğun kullanımlarda hidroforunuz yorulmayacaktır. Ayrıca hidroforlarınızın genleşme tanklarının ön gaz basıncını 6 ayda bir kontrol ederek eksilen gaz miktarını tamamlayınız. Böylece hidroforların ömrünü uzatabilirsiniz.

  DİKKAT:

  Eğer hidroforunuz suyu bir su deposundan alacak ise depoda su bitme ihtimaline karşı su seviye flatörü kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece depodaki suyun bitme ihtimalinde hidroforun çalışmasını durdurarak motorunun arızalanmasını engelleyecektir. Su seviye flatörü çeşitlerimize göz atmak için tıklayabilirsiniz.

  SUMAK SHT6 A 180/10 DÜŞEY KADEMELİ HİDROFOR KULLANIM ALANLARI

  Hidroforlar; müstakil evler, villalar ve bahçeler gibi küçük alanlarda kullanıldığı gibi apartman, okul, hastane, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi büyük yapılarda da kullanılmaktadır. Kullanım amaçlarına göre kullanma suyu, yangın söndürme suyu, sulama suyu, proses suyu hidroforları olmak üzere dört farklı kategoride hidroforlar bulunmaktadır. Bunla birlikte arzu edilen basınç ve debiyi sürekli aynı oranda tutabilmek ve konforlu su kullanımı için tercih edilebilirler. Hidroforunuzun uzun ömürlü olabilmesi ve sorunsuz kaliteli su verebilmesi için kullanılacak alanlarda basınç ve debi hesabını iyi yapmak gereklidir.

  SUMAK SHT6 A 180/10 DÜŞEY KADEMELİ HİDROFOR ÖZELLİKLERİ

  • KW: 1.35
  • HP: 1.8
  • Volt: 380
  • Kat Sayısı: 8 – 12
  • Daire Sayısı: 16–25
  • Giriş-Çıkış: 1.1/4” ,1”

                                                                  

  SUMAK SHT6 A 180/10 DÜŞEY KADEMELİ HİDROFOR ve web sitemizde yer alan diğer tüm pompalarda kullanmak üzere ihtiyacınız olabilecek manometre modelleri, termometre modelleri, su seviye flatörü modelleri, basınç şalteri modelleri, basınç düşürücüler, emniyet ventilleri, boru ve hortum modelleri gibi malzemelere tesisat malzemelerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  DOĞRU VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞİN ADRESİ #PompaMarketim

  Sektördeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle doğru ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. pompamarketim.com web sitemizden satın aldığınız bütün ürünlerimiz Pompa Marketim güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin her biri üretici firmaları garantisi altındadır. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz Garanti ve Ürün İade Koşulları ifadelerinin üzerlerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz. Web sitemizden hafta içi saat 15:00’a kadar yapacağınız aynı gün kargo ibareli ürün alışverişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Ancak özel üretim ürünlerin teslim süreleri farklılık göstermektedir. Bayram ve resmî tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Daha fazla bilgiye Teslimat Koşulları ifadesinin üzerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

  SUMAK POMPA

  Sumak Pompa, 1992 yılında su pompaları imalatı yapmak üzere kurulmuş, günümüzde birçok başarıya imza atmış, yerli pompa pazarında ilk 3 firma arasında yer alma vizyonuyla yoluna devam eden %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Şirket günümüzde 21.500 m2 kapalı alanında ana ürün grupları su pompaları olmak üzere dalgıç pompaları, keson kuyu pompaları, sintine pompası, hidroforlar, yangın pompaları, havuz pompaları, jet pompalar, klapeli pompalar, mazot ve yağ aktarma pompaları, motopomlar, preferikal pompalar, santrifüj pompalar, sıcak su pompaları, dikey kademeli ve yatay kademeli pompalar, sirkülasyon pompaları ve akuple olarak elektrik motorlarıyla elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini göstermektedir. Sumak Pompa, ürettiği ürünlerini uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun şekilde TSE-TSEK-CE kalite belgeleriyle belgelendirmiştir. Bugün tamamı Sumak Pompa güvencesi altında olan ürünler, yerli pazarda 880 adet satış noktası ve 175 adet yetkili servis ağıyla müşterilerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.