x
%15
Sumak

Sumak SYT80/10 45 Kw 380V 10 Kademe 1450 Devir Motorlu Aküple Yatay Milli Kademeli Pompa

Ürün Kodu : PMA000000SMKSYT801011
Yorum Ekle
282.212,70 TL
240.869,60 TL
KDV Dahil
Havale ile
:
236.052,21 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SUMAK SYT 80/10 MOTORLU AKUPLE YATAY MİLLİ KADEMELİ POMPA

  Yatay kademeli pompalar, birden fazla çar ve difüzörden oluşan ve genellikle basınç elde etmek amacıyla kullanılan pompalardır. Bu türde pompaların basma ve emme ağzı montajları farklı şekillerde yapılabilir.

  Sumak SYT 80/10 Motorlu Akuple Yatay Milli Kademeli Pompa Kullanım Alanları

  Genel olarak tarımsal sulamalarda, endüstriyel tesislerde, kazan besleme ısıtma ve soğutma sistemlerinde, hidrofor sistemlerinde, sulama sistemlerinde, basınçlı su temininde, yangın sistemlerinde ve temiz su temini gereken yerlerde bu tip pompalar kullanılmaktadır.

  Sumak SYT 80/10 Motorlu Akuple Yatay Milli Kademeli Pompa Özellikleri

  • Motor Gücü: 45 KW
  • Giriş / Çıkış: 4/3
  • Çalıştığı elektrik değeri: 380V
  • Maksimum sıvı basma sıcaklığı: 45 derece

  Pompa Su Basma Bilgileri

  • Basma Miktarı (Ton):            50        60         70         80
  • Dikey Basma Yüksekliği:      124m     119m     112m     108m
  • Yatay Basma Uzunluğu:       1240m   1190m   1120m   1080m

  Sumak SYT 80/10 Motorlu Akuple Yatay Milli Kademeli Pompa ve web sitemizde yer alan diğer tüm pompalarda kullanmak üzere ihtiyacınız olabilecek manometre modelleri, termometre modelleri, su seviye flatörü modeleri, basınç şalteri modelleri, basınç düşürücüler, emniyet ventilleri, boru ve hortum modelleri gibi malzemelere tesisat malzemelerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  DOĞRU VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞİN ADRESİ #PompaMarketim

  Sektördeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle doğru ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. pompamarketim.com web sitemizden satın aldığınız bütün ürünlerimiz Pompa Marketim güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin her biri üretici firmaları garantisi altındadır. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz Garanti ve Ürün İade Koşulları ifadelerinin üzerlerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.Web sitemizden hafta içi saat 15:00’a kadar yapacağınız aynı gün kargo ibareli ürün alışverişleri aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilmektedir. Ancak özel üretim ürünlerin teslim süreleri farklılık göstermektedir. Bayram ve resmî tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Daha fazla bilgiye Teslimat Koşulları ifadesinin üzerine tıklayarak ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

  SUMAK POMPA

  Sumak Pompa, 1992 yılında su pompaları imalatı yapmak üzere kurulmuş, günümüzde birçok başarıya imza atmış, yerli pompa pazarında ilk 3 firma arasında yer alma vizyonuyla yoluna devam eden %100 Türk sermayeli bir şirkettir.Şirket günümüzde 21.500 m2 kapalı alanında ana ürün grupları su pompaları olmak üzere dalgıç pompaları, keson kuyu pompaları, sintine pompası, hidroforlar, yangın pompaları, havuz pompaları, jet pompalar, klapeli pompalar, mazot ve yağ aktarma pompaları, motopomlar, preferikal pompalar, santrifüj pompalar, sıcak su pompaları, dikey ve yatay kademeli pompalar, sirkülasyon pompaları ve akuple olarak elektrik motorlarıyla elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini göstermektedir.Sumak Pompa, ürettiği ürünlerini uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun şekilde TSE-TSEK-CE kalite belgeleriyle belgelendirmiştir. Bugün tamamı Sumak Pompa güvencesi altında olan ürünler, yerli pazarda 880 adet satış noktası ve 175 adet yetkili servis ağıyla müşterilerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

  Ürün Özellikleri
  Hp
  :
  60 Hp
  Volt
  :
  380 Volt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.